درباره ما

فرض کنید در یک اتاقی روی صندلی نشسته اید. گذشته خود را مرور می کنید. اصلا احساس خوبی ندارید، احساس نا امیدی، افسردگی و پوچی می کنید. به این فکر می کنید که در زندگی هرگز به هدف و خواسته ای که همیشه دنبالش بوده اید نرسیده اید.

بسیاری از آدم ها از زندگی شما رفته اند، بسیار زمان از دست داده اید، کاملا فراموش کرده اید که واقعا معنا و هدف زندگیتان چیست. شبیه مرده ای متحرک شده اید که نمیداند خواسته اش چیست و چگونه می تواند به آن برسد. کاملا از دنیا بریده اید. کاملا از خود، همه چیز و همه کس بریده اید.

در این لحظه متوجه می شوید واقعا در زندگی خود هیچ چیز و هیچ کسی نیستید. این داستان زندگی من است.

۴ سال پیش آنقدر دچار بی اعتماد به نفسی و خجولی بودم که حتی نمیتوانستم با یک فردی در مقابل خودم چه غریبه و چه آشنا صحبت کنم. آنقدر سردرگم بودم که نمیدانستم باید چه کار کنم. شغلی نداشتم، درآمدی هم نداشتم و در خانواده ای با درآمد بسیار پایین بزرگ شدم که همه ی آن ها تلاش می کردند تنها هزینه غذای روزانه را تامین کنند.

اگر میخواستی کار بزرگی انجام دهی هرگز نمی توانستی به خاطر اینکه آن ها به تو باور نداشتند و تو هم به خودت باور نداشتی. چون کسی در این خانواده نبود که تاکنون کار بزرگی انجام داده باشد.

فرض کنید کم کم که بزرگتر می شوید به پول خیلی زیادی نیاز دارید تا زندگی خود را تشکیل دهید. فرض کنید همین حالا به اعتماد به نفس بسیار بالایی نیاز دارید تا با نیمه گم شده خود ارتباط بگیرید. فرض کنید میتوانستید همه ی خواسته های خود را در لحظه عملی کنید.

ولی من هیچکدام آن ها را نداشتم. اما خدا را شکر میکنم یک ویژگی بسیار زیبا و عالی داشتم و آن این بود که عاشق مطالعه کردن بودم.بیش از ۸ سال از عمر خود را صرف مطالعه کتاب های موفقیت، روانشناسی، عرفانی، مهارت های ارتباطی و سخنرانی کردم.

۸ سال مطالعه کردم و در سه ماه تمام علومی که آموخته بودم به کار گرفتم.امروز اعتماد به نفس بسیار بالایی دارم، احساس فوق العاده ای دارم و درآمد خیلی خوبی دارم

به شما قول می دهم اگر آموزش های سایت من را دنبال کنید به شما خواهم آموخت چگونه در کمتر از شش ماه به همه ی خواسته های خود برسید. چگونه در انجام هر کاری موفق شوید. چگونه اعتماد به نفس خود را به شدت افزایش دهید.، چگونه بتوانید در هر کجایی با هرکسی چه غریبه و چه آشنا به خوبی صحبت کنید و بهترین رابطه ها را آغاز نمایید. به شما خواهم آموخت چگونه در مقابل هر جمعی به خوبی سخنرانی کنید، ارائه و پرزنتیشن خود را به شیوه ای تاثیر گذار انجام دهید.

به شدت معتقدم هر کسی با هر مهارت، استعداد و توانایی میتواند به هر آنچیزی که در زندگی اراده کند دست یابد. با پیگیری آموزش های این سایت شما به زودی به همه ی خواسته های خود خواهید رسید. هدف و رسالت من در این سایت آموزشی این است که به شما آموزش دهم چگونه به راحتی به موفقیت در هرزمینه ای دست یابید. به شما کمک میکنم که هرچه سریعتر به اهداف شخصی و ارتباطی خود دست یابید.

من امیر میرزاتقی هستم.

مدیر وبسایت آموزشی: amirmirzataghi.ir

مربی و مدرس سخنرانی و مهارت های ارتباطی

مربی،مدرس و مشاور در زمینه مدیتیشن

نویسنده کتاب سخنرانی بدون ترس

دارای مدرک کارشناسی روابط عمومی

دارای مدرک حرفه ای بازیگری

هرکسی برای رسیدن به موفقیت در زندگی نیاز به دانش و تجربیات زیادی دارد. که این تجربیات معمولا با آزمون و خطا به دست می آید.  بنده در این سایت قصد دارم دانش و تجربیات خود و افراد موفق را در اختیار شما قرار دهم تا سریعتر به خواسته های خود برسید.

در این سایت در مورد توسعه فردی صحبت می کنیم که مفهوم گسترده ای دارد.

هر دانش و مهارتی که به شما کمک کند بتوانید توانایی ها و قابلیت های خود را افزایش دهید در حوزه توسعه فردی قرار می گیرد.

مهارت های ارتباطی، اعتماد به نفس ، مهارت سخنرانی، مدیتیشن، روانشناسی موفقیت و انگیزه جزو اصلی ترین مهارت هایی ست که در این سایت آموزش داده می شود.